| DragosDRG2002 a întrebat:

Salut TPU!
Am o problema cu un card de credit nu merge sa mai scot bani de la bancomat, cand incerc sa-l bag scrie card invalid dar daca vreau sa cumpăr ceva din magazin cu el nu are nici o problemă, poate cineva sa ma lămurească?

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Încearcă să mergi la banca care a a emis card-ul și întreba acolo. Eu am la BT și merge sa retrag numerar de la bancomat.

| ZyRRe a răspuns:

Salut. Poate ai dezactivat retragerile de numerar din aplicatie.