| Norbert97 a întrebat:

Am tot vazut o gramada de anunturi cum sa castigi bani pe internet? Facand niste like-uri, share, subscribe si primeste 0.30 centi. Toate chestiile astea sunt adevarate adica chiar castigi ceva banuti? As vrea sa stiu si eu de la cineva care chiar fac chestii din astea si castiga + sa imi dea un site de unde chiar castig ceva sau toate chestiile astea sunt niste facaturi?

Răspuns Câştigător
| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Salut Adrian, am făcut şi eu acele lucruri, unele sunt adevărate, dar ca să scoţi ceva bani din ele trebuie să dai click-uri câteva luni de zile pentru a scoate ceva mărunţiş, şi nu poţi scoate decât când ajungi la o anumită sumă, eu unul am ajuns la $4 după o lună de click-uit, şi nici nu i-am putut scoate aşa că te sfătuiesc să nu te apuci de aşa ceva.

În schimb, nu am renunţat la ideea de a câştiga bani online, aşa că am cumpărat ghiduri şi programe de training pentru a începe cu succes o afacere online de la ZERO şi FĂRĂ investiţii ( a fost cel mai bun lucru pe care am dat bani vreodată! ).

Acum am ajuns să am propriile site-uri şi produse pe care le vând online pe bani ADEVĂRAŢI, nu mărunţiş.

De exemplu am 5-6 produse destinate bărbaţilor care vor să reziste mai mult în pat şi vor să-şi satisfacă partenerele pentru a nu-i părăsi, care se vând bine pe bani mulţi ( costă 89 lei ghidul ).

Fiindcă din ce în ce mai multe persoane mă sună, îmi trimit emailuri, lasă mesaje pe facebook şi Skype despre cum am reuşit şi ce am făcut, şi desigur să-i ajut şi pe ei să pornească propria lor afacere, am început să vorbesc cu ei şi să le ofer nu doar informaţii, ci sfaturi şi ajutor pentru a-şi pune afacerea pe picioare; asta mi-a dat o idee să mai creez încă un produs, de data asta despre cum să începi o afacere online de la ZERO FĂRĂ bani de investiţii, chiar am terminat de scris partea cea mai importantă din ghid, chiar BAZA unei afaceri online de succes, şi am început să o dau GRATUIT tuturor celor cu care vorbesc, pentru a-i ajuta în continuare în demersul lor dar şi pentru a testa produsul meu;

Aşadar, dacă vrei să afli orice despre cum să începi o afacere online de la ZERO FĂRĂ bani de investiţii, dacă vrei informaţii, sfaturi şi ajutor din partea mea împreună cu ghidul ce-l ofer GRATUIT, lasă-mi adresa ta de email, messenger, facebook, Skype sau chiar nr de telefon şi te voi contacta eu, sau mă poţi contacta tu la sanduadrian11@gmail.com, facebook https://www.facebook.com/SanduAdrian11?ref=hl, Skype Sandu.Adrian92 sau unul din site-urile sanduadrian.com şi scapadeejaulareaprecoce.com

Vorbim curând, Adrian.

| Norbert97 explică (pentru Sandu_Adrian_1992):

Ti-am lasat mesaj pe Facebook!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unele sunt si adevarate, da nu alea care promit sume astronomice, ci alea care dau 0.001 centi pe click/share samd si pentru care iti trebuie 1 an sa aduni un 10$ acolo

| umbra09 a răspuns (pentru suntserios):

Nu te supara, dar leai incercat tu?

| DanyDanyASUS a răspuns:

Alea sunt PTC-uri si eCPA :l te sfatuiesc sa nu te apuci de ele
Daca vrei sa castigi bani multi apuca-te de site-rui Pay Per Install esti platit cu maxim 2$ pe install
Pana acum am scos $ 1653.81 : http://postimg.org/image/apgtwmhir/full/

http://postimg.org/image/u3y3z0uo7/full/

LUCREZ DE 6 LUNI PE ACEST SITE

sit-ul este TrueMediaPartner
Nu necesita contract sau o anumita varsta!

| Norbert97 explică (pentru DanyDanyASUS):

Si ce lucrezi pe site? Ce faci de castigi asa mult? Sa te cred ca ai scos asa de mult?

| DanyDanyASUS a răspuns (pentru Norbert97):

Nu pot posta link-uri.
Cauta pe google " pay per install 10metode " si " pay per install tutorial romana "

| gabitza_5735 a răspuns:

Vrei sa faci bani de acasa? vino in echipa mea http://www.viespar.ro/? reff=e236b92f28f574c16eb71ab98014f170.Eu deja am primit banii de pe primele 2 luni