| Aby33221 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon la vreo 5-6 milioane si nu prea stiu ce telefon bun sa-mi aleg m-as fi gandit la un Samsung galaxy s2 mini dar nu stiu cat de bun este!
Voi ce mi-ati recomanda?

2 răspunsuri:
| Alexandru0511 a răspuns:

Sallut.S2 e destul bun cand vine vorba de caracteristi tehnice DAR am un prieten care are S2 de 2 luni nou nout luat a dat 1200 ron si deja ii face figuri (se inchide, isi de restart, nu vrea sa instaleze unele aplicatii, are super lag etc).iar un alt prieten are un iPhone 3GS 8gb de 3 ani si ceva si ii merge excelent si in ziua de azi!
Deci te sfatuiesc sa mergi pe un iPhone in 600 ron ..iti iei un 3gs linistit.dar ai mai putea strange 150-200ron si sa iti iei un iPhone 4!
Bafta

| Aby33221 explică (pentru Alexandru0511):

Pe mine iPhone nu prea ma impresioneaza nu stiu nu prea ma atrage pentru ca are si un prieten de al meu iPhone 4 si nu mi se pare cine stie ce...