| Stefan_Calinescu_1998 a întrebat:

Salut TPU,eu vreau sa imi fac generare de bani (Youtube) cu vlogul meu unde vorbesc doar eu (nu pun muzica sau poze, totul e creat de mine) si am 16 ani,întrebarea mea e : am un cont bancar unde imi pun banii (banii de liceu,alocatie etc) contul e la BCR, dar eu nu am 18 ani ca sa semnez un contract cu YouTune, pot sa il pun pe tata sa semneze in numele meu? Sau sfătuiți-ma ce trebuie sa fac.Eu vreau sa pot primi acei bani, va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Mihai437 a răspuns:

Da. Trebuie ca si parinti tai sa fie de acord cu acest lucru. Ii poti ruga pe ei, cel mai indicat. Sau un prieten major, dar asta nu prea ii bunicica. Oricum gandeste-te bine,

| Trc_Cdr_1995 a răspuns:

Cea mai noua oferta de lucru! Foarte multi oameni s-au convins de seriozitatea noastra! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul "Info" la adresa de email: viorel_9555@yahoo.com