| Akihito a întrebat:

m-am gandit sa ma apuc sa fac banii online asa ca am inceput cu site-uri PTC, si ca sa pot scoate banii am nevoie de direct referral. Ce e un direct referral? Cum reusesc sa fac 10? Am nevoie de 10 referral ca sa pot scoate banii.

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Eu iti recomand acesti site daca doresti:
Http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 Acesta este un site care chiar plateste, si nu iti ocupa foarte mult timp. La inceput castigi putin, dar cu cat mai mult joci cu atat castigi mai mult. Poti cauta pareri despre acest site si chiar dovezi de plata, daca iti faci cont de pe linkul meu te voi ajuta si-ti voi raspunde la orice intrebare. (Daca iti faci contul de pe linkul meu tu nu pierzi nimic, in schimb eu castig). Daca vrei astept mesaj pe privat aici sau in joc.Pe scurt, la inceput trebuie sa dai 10 lupte si munca zilnica, la 3 zile de munca consecutiva (adica un click pe zi) ai si bonus. Mai tarziu vei da acestea dar vei cumpara si energie sa primesti si mai mult iar dupa din acesti bani vei cumpara actiuni pentru care vei avea un venit in euro. Eu am retras deja bani de pe site deci chiar ii primesti in 3-5 zile lucratoare. Sper sa-ti faci un cont si sa vezi daca-ti place. De pe acest site poti retrage direct pe card. Si un link cu o dovada a retragerii: https://www.youtube.com/watch?v=L8ebavFoS8k
Referali inseamna oameni pe care ii pui tu in joc, cum e cazul marketglory.

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca ai 18 ani te pot invata cum sa faci bani.

| Akihito explică (pentru IsabelaIssa):

Imi pare rau dar nu sunt de acord sa imi vand trupul, e doar ce cred eu, nu imi pasa ce fac ceilalti cu corpurile lor.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Akihito):

laughing Dar cum de a plecat asa de departe mintea ta? Era vorba de cu totul altceva, nu stiu de unde ti-a venit ideea asta. laughing

| K0sti a răspuns:

Te-ai apucat sa faci bani si nici macar ce sunt aia referali nu stii...
Lasa visele si revin-o in realitate!

| Akihito explică (pentru K0sti):

Poate imi poti explica. big grin

| CPAElites a răspuns:

PTC-uri? laughing Lasa prostiile alea.

Apuca-te de CPA sau PPI!