| Prtio a întrebat:

Va urma sa ma angajez la KFC Mihai Bravu din Bucuresti pe post de casier. Cat este salariul pe programul de 4h?
P.S. Multumesc anticipat!

DAU FUNDĂ!

4 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Stai. Ai fost la interviu si nu ai discutat despre salariu? happy

| Prtio explică (pentru Începătorul988):

Stai sa ti povestesc. Am fost la Kfc Mihai Bravu si am vazut un manager, l am intrebat daca au nevoie de casier si a zis ca da si mi-a dat sa completez o brosura, cu nr meu de tel, numele meu, email ul etc. Dupa ce i am dat brosura aceea managerului mi-a zis ca azi ma va suna un director de acolo, si nici pana acum nu m-a sunat.
Deci in concluzie, nu am fost la interviu pentru ca mi s-a spus ca interviul se da la telefon.

| Începătorul988 a răspuns (pentru Prtio):

Si nu ai discutat de salariu?

| Prtio explică (pentru Începătorul988):

Nu, inca nu m au sunat