| Caffe1992 a întrebat:

Vreau sa invat sa fac un logo, imi trebuie pentru o firma nou infiintata. Stie cineva un site cu exemple sau tutoriale?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Gasesti multe asemenea tutoriale pe Youtube.

| Albastru_Copil_1990 a răspuns:

Daca vrei sa pui in pratica ideea mea cu steagu piratilor dar in loc dea craniu uman craniu de peste si in loc de oase umane unghite iti recomand sa inveti cum se fac formele de artie cu craniu de peste si formele de artie cu unchtiele si s-a le vopsesti pe ceva negru sau alb.

| Monkeyslayer a răspuns:

Cauta "How to make a logo photoshop" pe Youtube gasesti tu ceva care te invata.
Si daca nu ai photoshop, ia-ti.

| ionescuAlin a răspuns:

Logo-urile nu se fac in Photoshop. Asta pentru cei de mai jos. Te pot ajuta eu cu sfaturi http://logo24.ro