| AlexDinamovistu a întrebat:

Salut,vreau sa incep sa bag la pariuri sportive.Imi puteti da un sfat din experienta voastra care sa imi prinda bine?

1 răspuns:
| luck96 a răspuns:

1. Daca vrei sa castigi sigur mizeaza doar pe meciuri cu cote mici. Pariaza pe cei cu cote gen 1 cel mult 2.
2. Nu te baga la derby-uri, e riscant si de obicei pierzi biletul din cauza lor. Asta daca te duci cu toate meciurile la sigur. Exista varianta de a pune ca 3 meciuri din 10 sa fie gresite si nu vei pierde biletul dar vei castiga mai putin.
3. Castigi mult pariezi putin ca sa pierzi tot ce ai castigat.
4. Nu paria pe dinamo happy (sunt stelist si nu ma puteam abtine)
5. Faza cu 3 din 10 o sa ti-o explice persoana de la ghiseu daca vrei dar nu e complicat deloc.
6. Pune meciurile la care nu esti sigur si varianta de egal.