| Prf_Cristy_1996 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc sa vand pe eMAG... Ceva sfaturi de unde pot lua marfa mai convenabila la pret?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde ce vrei sa vinzi si la ce preturi. Alibaba are marfa multa din China si oferte bune pentru vanzatori terti.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Cauta site-uri in functie de ce fel de marfa vrei sa vinzi, informeaza-te, da-ti interesul si vezi ca Emag colaboreaza cu firme, nu cu persoane fizice. Daca vrei sa faci o afacere si sa scoti bani, cauta-ti tu singur produse ca nu o sa vina nimeni sa iti spuna tie "Vezi faci aia, intri pe site-ul ala, cumperi de acolo cu pretul ala si vinzi dincolo cu pretul asta".

| mihai69 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

EMag colaborează și cu PFA.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru mihai69):

Stiu, dar nu i-am scris.