| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa ma angajez ca ospatar dar nu stiu sigur unde.M-am gandit la Baneasa Shopping City, Centru Vechi sau pe Dorobanti la o cafenea ori la un restaurant sau un lounge/club. Problema e unde castig mai multi bani. Rog pe cei care stiu sau au experimentat aceste locuri sa ma ajute cu un sfat. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In primul rind la inceput oriunde te angajezi nu vei cîstiga mult, dar șeful tau vazind ca tu esti serios si i ti place ceea ce faci treptat va marii salariul, daca din prima săptămîna ai pretentii sa ti dea 3000 de lei pe lună te înșeli si nu vei face decat sa te amăgesti cu speranțe.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Iar niste locatii stii? afica nu ma int salariul la inceput