| bibi5961 a întrebat:

Salutare, stie cineva cand se dau banii pentru proiecte europene masura 141?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca numai la anul ca au spus ca au ceva probleme cu softul. Ziceau ca o rezolva repede dar vad ca n-au facut nimic!

| bibi5961 explică (pentru Salontanul):

Merci de info!

| Salontanul a răspuns (pentru bibi5961):

Cu placere! Multumesc si eu pentru apreciere. Acum am aflat ca in judetul meu si-au propus sa dea luna asta la 25.000 de fermieri din peste 35.000 in total.

| bibi5961 explică (pentru Salontanul):

De under afli aceste informatii?

| Salontanul a răspuns (pentru bibi5961):

De la banci. Printre altele am lucrat in bancile locale si cunosc pe toata lumea de acolo.

| bibi5961 explică (pentru Salontanul):

Wow, nu stiam ca bancile detin astfel de informatii happy

| Salontanul a răspuns (pentru bibi5961):

Pai la banci intra banii. Nu de acolo ii iei?

| bibi5961 explică (pentru Salontanul):

Ba da, insa eu verific pe internet banking mai intai. insa nu ma gândeam ca stiu ei când pun banii pentru masura 141 big grin

| Salontanul a răspuns (pentru bibi5961):

A! Pai nu. Cand iti apare pe internet banking stiu si ei. Nu stiu mai repede. Astia au anuntat ca vor sa termine in 10 zile. Lumea este cam sceptica.