| Bush_Alexandru_1996 a întrebat:

1000 de lei.
Idee de investitie.
Funda!
*Idei concrete tongue

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Iti cumperi o sapa si mergi la prasit cu ziua.

| VadTot a răspuns:

Martisoare?

suntserios
| suntserios a răspuns:

1000 lei ii cheltui nu ii investesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi vrut sa zic pescarie daca mai adaugai un zero...dar asa nu-ti ajunge decat un mic acvariu de tinut in casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate deschiderea unui magazin second hand?

| Lisa01 a răspuns:

Din pacate cu banii astia nu prea faci nimic pentru ca daca ar fi asa ar fi plin de intreprinzatori la noi in tara.Bafta oricum.

| spnr1 a răspuns:

Talkfusion.com, este o companie din SUA, aici poti face bani... dar ai nevoie sa investesti 315$, daca te intereseaza scie...pentru mai multe informatii (talkfusions11@yahoo.com)