| Serafim333 a întrebat:

Vreau si eu sa plec sa muncesc in strainatate si am dat numai peste firme care dau tepe. Daca stiti anumite firme serioase care chiar se ocupa de tine va rog sa ma ajutati si pe mine. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

In ce domeniu vrei sa lucrezi? Incearca cu ZR consulting - le cunosc personal pe fete si sunt serioase. Au joburile publicate pe site-ul meu (de obicei in IT si turism / vase de croaziera). intra aici www.myworkland.com. Multa bafta!

| Ade_Adela_1994 a răspuns:

Buna. Mama mea lucreaza in Genova, Italia. Acolo iti spun sigur ca vei gasi seriozitate si de munca. Daca te referi la firme de constructii, amenajari etc., prietenul matusii mele lucreaza in asa ceva, tot in acel oras. Nu stiu daca te intereseaza, dar este foarte convenabil acolo. Acum depinde de tine unde doresti sa te duci. Pupici.