| alexx17 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o sala de forta in zona piata salajan/ trapezului sau pe aproape care sa fie cat de cat mare dar sa fie si accesibila la pret. dau funda daca stiti si vreau magazin de suplimente redis pe aproape sector 3 de preferat happy astept

Răspuns Câştigător
| dinumario a răspuns:

Alexx17 eu cred ca sala din piata salajan este mare

3 răspunsuri:
| alexx17 explică:

Pai care aia unde scrie BGS? chiar in piata sus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un complex sportiv bine dotat prin Tineretului(daca te ajuta). Complex Sportiv Victory se numeste parca...

| florizzz a răspuns:

Redis au la tineretului mai exact pe strada papazoglu. si sala una de la trapezului club force, nu am fost dar acolo o sa merg si eu in curand