| Mihai_Andrey_1997 a întrebat:

Stie cineva care este pretul trasportului unei huse de pe AliExpress

4 răspunsuri:
| AtomiX a răspuns:

Acum cateva zile am facut si eu cateva comenzi acolo laughing pretul diferta la fiecare metoda de transport. cauta anunturile care au "free shipping" astea au transportul gratuit. Si nu conteaza ce produs e, adica eu am vazut o husa de 0.50$ care avea transport de 70$.

| FlorinGamingRo a răspuns:

15 lei

| suntserios a răspuns (pentru FlorinGamingRo):

Tu raspunzi cu 15 lei la orice intrebare la care habar nu ai raspunsul. Asa e?

| Kindly a răspuns:

Trebuie sa mentioneze undeva in dolari daca dai pe postare. Sau poti opta pentru optiunea Free Shipping adica transport gratuit. Atunci cand cauti husa respectiva cu search bifeaza free shipping si o sa-ti apara cele cu trans gratuit. Succes!