| Guicin_Costi_1910 a întrebat:

Stie cineva daca exista locuri de munca pentru oameni mai inalti de statura? (2m)

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Posturile pentru un loc de munca,nu sunt "repartizate" dupa inaltimea celui ce vrea sa munceasca! Cunostintele intr-un domeniu,abilitatea,seriozitatea persoanei,sunt singurele atuuri,pentru a fi angajat.
Ca ai avantajul inaltimii, pentru anumite profesii, este un lucru bun, dar sa fii si "bun", in domeniul respectiv.

| TPUuser199 a răspuns:

Te asigur eu ca daca ai pile, intrii unde vrei, atunci nu se mai tine cont de nimic. straight face

| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

La baschet, sau la supermarket pentru aranjara marfurilor pe raft!