| CatalinFTW a întrebat:

Stie cineva daca in Romania se mai colectioneaza timbre. Am o colectie foarte veche si destul de mare de timbre cu posta romana happy Daca-mi poate da cineva, ceva indicii asupra pretului / bucata big grin

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa iei legatura cu o asociatie filatelica. Sunt multe asemenea asociatii sau poate cu vreun filateliat/colectionar.Totusi ideal ar fi sa iei legatura cu o asociatie deoarece un filatelist "oarecare" te poate tepui.Succes.

2 răspunsuri:
| dandana2015 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un filatelist care va stii sa-ti spuna valoarea lor. De vandut online OLX sau real cu anunturi prin ziare.

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Sunt colectionari care dau anunturi in ziare.sa citesti cu atentie anunturile din ziare ca majoritatea isi dau numerele de telefon