| gentleshop a întrebat:

Sunt curios cum as putea face bani TPU? Ma gandeam la ceva gen cumpar ieftin vand scump, nu stiu ce sa zic, ceva ge okazii.
Nu caut metode de facut bani online sau alte porcarii. Ce as putea comercializa pe okazii sa se vanda bine?
Dau funda! Fara mistouri va rog!

Răspuns Câştigător
| alexmarton a răspuns:

Piese de masini, si calculatoare. dar cu piese second hand de masini ar merge struna. Tot ce tie de second hand, si cautat ar merge, in rest nu te arunca, pe preturi mari, ca doar pana la urma le iei aproape gratis.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face ce ai zis ca PFA(persoana fizica autorizata). Trebuie sa iti scoti o autorizatie.Restul,depinde de tine, de cat alergi, cum se zice.Mult noroc.

| gentleshop explică (pentru anonim_4396):

Mai multe detalii?

| costan a răspuns:

Pentru ca nu ai bani vezi daca te descurci in mediul online sa castigi bani: http://bani-net-azi.ro

| VitalyDeMarco a răspuns:

Incearca metoda asta:
Cumperi calculatoare folosite la pret avantajos si apoi le dezmembrezi, asa faci profit cu vanzarea pieselor! Functioneaza!

| gentleshop explică (pentru VitalyDeMarco):

Nu am bani pentru investitii asa mari laughing (as putea face investitii de maxim 2 milioane, am uitat sa precizez ca am 14 ani happy

| VitalyDeMarco a răspuns:

La 14 ani mai bine ia note cat mai mari la scoala si ia capacitatea. Banii se fac pe parcurs.

| gentleshop explică (pentru VitalyDeMarco):

Am note mari, urmaresc sa intru la cel mai bun liceu din oras, ideea e ca m am saturat sa cer la parinti, cat sa mi dea si ei...

| VitalyDeMarco a răspuns:

Poti detalia putin mai mult la ce te referi? Am incercat linkul si ma trimite doar pe pagina celor de la eMAG.

| VitalyDeMarco a răspuns:

Pai si cum ma inscriu unde?

| VitalyDeMarco a răspuns:

Uite aici de fapt la ce se referea CodescuRobert1972 : http://profitshare.emag.ro/ acesta este linkul de fapt.