| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o persoana fizica, dornica de munca, dar caruia nu-i place sa aiba sef tongue
deci:
ce afacere se poate porni cu 2500-3000 de euro?

Răspuns Câştigător
| Vladone80 a răspuns:

Cauta o idee de afacere pe site-ul Enciclopedia Afacerilor!

5 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Cu 3000 de euro poti sa iti deschizi o shaormarie de aia in rulota sau sa vinzi hot dog, suc, inghetata, shaorma etc la colt de strada. La mine in oras scotea unu cam 300 de milioane pe luna minim, dintr-o afacere de asta cu o singura rulota, apoi si-au mai deschis inca 4 langa el, pe 200 de metri patrati erau 4 shaormarii laughing. Daca o pui undeva in centrul orasului sau langa un parc ceva faci bani calumea, dar ai un timp limitat pentru ca apoi o sa vina concurenta, trebuie sa fie si mancarea buna.

| JBP a răspuns:

Iti propun sa investesti 1000 in aceasta companie si cu restul sa te distrezi pentru ca o sa castigi mai multi bani decat cu orice afacere ai porni cu 2500 de euro http://freeonlinemonney.blogspot.ie/2011/07/uinvest.html

| Sebastian_Dumitriu_1996 a răspuns:

Ai putea incepe cu ceva telefoane mistowinking

| mariuslux a răspuns:

Salut. Poti investi aici daca vrei: https://uinvest.com.ua/? amigosid=2414. Daca ai nelamuriri imi scrii. Bafta la investit

| matrix100 a răspuns (pentru mariuslux):

Acum cateva zile mi-am facut cont pe situl asta si am Your upline: Radu esti cumva tu? ca am cateva intrebari. merci