| Vvistula a întrebat:

Ce afacere ai face cu 3000 de euro?

Răspuns Câştigător
| TheCreature a răspuns:

Cumpara actiuni, joaca la bursa...

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca esti din Bucuresti contacteaza-ma pe facebook am acelasi user ca si pe TPU

| andru10best a răspuns:

Nu conteaza cu cati bani iti incepi afacerea. Conteaza cu ce oameni in echipa mergi in construirea afacerii.
Eu as deschide un magazin online unde as vinde produse inventate de mine si fabricate de altcineva... De fapt lucrez la asta acum si sper ca pana in decembrie sa il lansez.

| Axys a răspuns (pentru andru10best):

Absolut corect!

| SLS a răspuns:

Cam mica suma dar as incerca ceva in domeniul vestimentar.

| Axys a răspuns (pentru SLS):

Foarte bine spus

| 83Cosmin a răspuns:

Este foarte mica suma sa incepi o afacere cu banii acestia iar daca incepi riscul este foarte mare sa pierzi banii definitiv. Mai bine ii cheltui si te alegi cu ceva sigur sau mai strangi.

| kill0009 a răspuns:

Studiaza diferite piete pana gasesti ceva ce mege, iar daca nu-ti ajung banii cauta o sursa de finantare, fa un imprumut etc.