| Rowanna09 a întrebat:

Sunt profitablie firmele de >imobiliare?: Are cineva dintre >voi?: (vreau detalii de exp cat tb sa investesti la inceput si cand incepe sa se obs profitul etc)fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Sunt foarte profitabile atata timp cat ofera servicii si "produse " de top (e cam aiurea sa numesti un teren " produs " dar nu am gasit alt termen). Dar gandeste-te ca trebuie investiti multi bani, mult timp, reclame, aprobari...etc.

| JustShh a răspuns:

Nu prea mai misca imobiliarele. Si daca nu esti in Bucuresti cu atat este mai greu. Sunt si prea multe firme de imobiliare mari care se lupta sa supravietuiasca si nu prea ai loc de ele.

| troptrop a răspuns:

In acest moment NU, tranzactiile imobiliare sunt la pamant iar o firma de imobiliate traieste din tranzactii.
http://www.imobiliare.ro/indicele-imobiliare-ro