| klausss a întrebat:

Unde va place sa va tineti banii? In buzunar sau in portofel? (motivati)

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Depinde cum esti imbracat si depinde ce esti femeie sau barbat

| FoarteLetargic a răspuns:

In buzunar. Ajung mai usor la eiwinking
Funda?happy

| znstr a răspuns:

In buzunar nu, pentru ca 1. tin ambele telefoane, si cand scot unul, cad toti banii si 2. daca ii tin in buzunar,imi e prea greu sa ma abtin sa nu-i cheltui

deci prefer sa-i tin in portofel, iar portofelul in geanta, ca sa-mi fie 'lene' sa-l scot si sa rad tot ce e in el. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In buzunar, pentru ca in portofel iti cad toti banii.

| nutepriveste21 a răspuns:

Care bani? Da de unde portofel? Am glumit. La banca, acolo e locul lor.

| klausss explică:

Ca si barbat... femeile toate au portofelhee hee