| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand credeti ca va iesi Romania din criza? Cel mai complet raspuns va primi

11 răspunsuri:
| anad a răspuns:

"Romania va depasi criza si va trece probabil pe crestere economica in cea de-a doua parte a anului 2010" spune Mihai Tanasescu, reprezentantul Romaniei la Fondul Monetar International. Alti analisti spun ca peste 2-3 ani, altii spun ca in 2011. Unii spun ca la cel putin 1 an si jumatate dupa America.

| lolwut a răspuns:

In 2012, in Decembrie va iesi din TOT.

| Vizitiul a răspuns:

Nu o s-o lungesc, o sa rezum putin! O sa iesim din criza cand promisiunile se vor transforma in fapte, pana atunci ne hranim cu iluzii.

| jolie a răspuns:

Cand o iesi vadim presedinte ca ala o sa fie ceausescu 2 n-o sa mai fie atatia miliardari hoti si atatia parlamentari care isi primesc leafa pentru cel mai frumos vis in timpul sedintelor

| eubahhh a răspuns:

Cand o da Domnul!

asta e adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cum decurg lucrurile. poate peste 1-2 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand o face plopu pere

| aisha01eu a răspuns:

Probabil niciodata. Nu cu acesti oameni la conducere. Romania nu va iesi din criza decat daca cineva gen Sarcozy sau Merkel o va conduce. Intr-adevar criza nu va mai fi la fel, insa someri tot vor fi. Singura sansa: sa plecam cat mai multi din tara daca vrem sa avem vreun viitor.

| Barbie a răspuns:

In Romania intotdeauna a fost criza si va fi si in continuare. Nici macar nu se i-au masuri, politicienii si Basescu in loc sa mareasca salariile le tot scade, patronii isi dau oamenii afara fara sa le pese ca au o familie de intretinut, tot mincinosii aia de politicieni incerca prin orice metoda posibila sa traga banii de pe oameni si isi bat joc de noi in ultimul hal. Cam asa ii Romania si nici odata nu o sa se schimbe intr-o tara ca si celelalte.

| Nita a răspuns:

Poi peste vreo 2-3 ani... din starea in care e acum, dar o sa fie mereu in criza cat timp o sa fie acest parlament de rahat si acele persoane care nu au grija de propria tara.

Răspuns utilizator avertizat