| Msilviu a întrebat:

Vreau sa aplic pentru un card online, dar de acesta nu vreau sa afle parantii.
Ma intereseaza cum pot intra in posesia acestui card, fara sa afle parintii. Din cate stiu va trebui sa primesc in cutia postala un plic in care voi fii anunta cand va fi cardul gata (nu am cheie ma cutia postala si nu pot sa iau plicul inaintea parintilor).
Daca a mai aplicat cineva pentru card online, va rog sa-mi da-ti cateva informatii. De altfel, cum ati proceda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Card online? Cati ani ai?

| Msilviu explică (pentru anonim_4396):

Am 19 ani!
Il vreau pentru pariuri sportive, ceva cu care parintii mei sigur nu sunt de acord.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Msilviu):

Este in regula cu varsta, nu stiam daca esti sau nu major, cat despre acest card, ia intreaba tu la sucursala unde vei vrea sa iti faci, parerea mea fa-ti la BT este mai avantajos, acolo am si eu, poti primi direct acolo, adica sa te cheme la banca ca sa iti dea cardul, sau trebuie neaparat prin posta, ca daca este asa, poti sa vorbesti cu postarita sa il opreasca la ea cand vine si sa ii lasi eventual un nr. de telefon sa te sune, sa vii si sa il ridici. Cu pariurile sportive online sunt de-acord, dar doar si doar la BET365 SI LA SPORTINGBET, la sporting ai si bonus la depunerewinking!

| Msilviu explică (pentru anonim_4396):

Nu a aplicat nimeni?
Vreau sa stiu care sunt pasii pana la ridicarea cardului!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Msilviu):

Ti-am zis!
Te duci frumos la banca, te va pune sa completezi un formular, nume ca in buletin, data etc, tot tot, semnezi dar ai grija ce semnezi al contracte, ti le da si acasa sa le vezi clar ce presupune etc, comisioane/dobanzi, pnm, si dupa revii sa le semnezi, ce credeai ca-i asa de dificil, nu-s cat te mai costa sa iti faci cardul, aia intrebi si tu.