| adrianpetrican a întrebat:

Vreau sa fac bani cu un blog. vreau sa pun blogul la adsense insa as dori ca cineva sa imi explice cum sa fac blogul respectiv ce nisa sa aleg. daca cineva imi poate da niste cursuri.

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Eu am experienta in bloguri si am citit foarte mult despre optimizarea lor. daca doresti iti pot da cele mai bune site-uri si sfaturi pentru ati crea un blog eficient contra-cost. daca esti interesat lasa-mi un mesaj privat si vom lua legatura.Salut!

| adrianpetrican explică (pentru Bogdanovici24):

Idul meu de mess este adrianpetrican

| adrianpetrican explică (pentru Bogdanovici24):

Da-mi idul tau de mess ca nu o intrat idul tau