| maricel a întrebat:

Vreau sa fac un imprumut la Provident. Mai are cineva? Pot avea incredere?

Răspuns Câştigător
| Laura_2393 a răspuns:

Te-as sfatui sa iti faci un imprumut la Provident decat daca iti trebuie suma urgent si poti sa o pltesti in doua, trei saptamani. Eu am facut un imprumut de 1200lei si in total am platit vreo 13 si ceva dar am achitat totul dupa vreo doua saptamani si ceva.
O alta problema la ei este ca daca nu ai card va veni un angajat dupa urma caruia Provident iti va mai cere un comision destul de mare. Pentru mai multe detalii intereseaza-te pe site-ul lor. Acolo iti poti calcula exact cat te-ar ajunge

10 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Daca vrei sa iei 100 si sa dai inapoi 1000 Nu te baga in datorii Mai bine ai putina rabdare pune deoparte bani si vei cumpara ce vrei cu banii jos Nu se stie ce va fi maine si pe urma de unde dai banii inapoi Este un sfat tu faci cum doresti Bafta

| Minnie a răspuns:

Dobanda este foarte mare si rata este saptamanala.

| MMihai a răspuns:

Nu te incurca cu nenorociții ăia, mergi la o bancă normală!

| Alexxys a răspuns:

Daca pana acum nu ai fugit manacand pamantul de o firma de creditare acum e cazul! Mergi la o banca sau ma rog pentru 500 de lei roaga un prieten sa te imprumute

| moldovianu a răspuns:

Daca vrei sa dai de 2 ori suma inapoi...ia!

| marian1985 a răspuns:

Exista mai multe alternative pe piata la Ptovident. Pentru un imprumut rapid ai aici mai multe detalii http://vinereaneagra.eu/imprumuturi-rapide-in-24-de-ore/

| PisicaFIFI a răspuns:

Incredere poti sa ai, de ce sa nu ai? Uite, aici gasesti trei tipuri de imprumuturi, inclusiv de la Provident: http://www.imprumuturirapide.com/

| maricel explică:

Doar 500 lei imi trebuie.

| FS1 a răspuns:

Sigur ca poti sa faci imprumuturi de la provident.

Vezi mai multe detalii aici: http://www.imprumut-provident.eu/

| Didicel a răspuns:

Vin saptamanal dupa bani.