| x.nails a întrebat:

Vreau sa imi fac card dar nu stiu la ce banca, de care, ce trebuie sa indeplinesc...etc. Stie careva ce si cum?

Ms!

8 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Pai mergi la banca cu buletinul, eu am card normal la raiffeisen bank si sunt multumita nu au un comision exagerat, si mai am card student la BRD si BCR, unde ai cateva tranzactii pe luna fara comision.

Oricum in general daca platesti cu cardul nu ti se percepe comision.

| pepe a răspuns:

Cel mai bine ar fi să consulţi un site cu informaţii complete ca www.vreaucard.ro

| Brotacelu a răspuns:

Mai bine te duci in padurice...
Sfatu meu e sa nu iti faci card doar de dragu de a avea card, ultima informatie care am citit-o a fost ca pentru intretinerea lunara a unui card, banca iti percepe taxe si comisioane care adunate ajung la suma de 20 de lei, asta daca nu faci tranzactii multe [scoatere de numerar sau intreoducere numerar].
Cel mai sfant e cash-u. happy

| katala a răspuns:

Ce fel de card? debit card (pentru salarii) sau credit card? conteaza.
eu am debit card la Transilvania si nu percep nici un comision

| sorosalina a răspuns:

Buna iti recomand un card de la bonc post de depid tip mastercard iti ofera si dobanda pe bani mergi cu buletinul la banca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa iti alegi orice banca crezi ca te avantajeaza de obicei sunt alese bancile care sunt cele mai aproape de casa ta. te prezinti la banca cu buletinu si ceri sa ti se faca un card iti recomand BCR

| vasea1 a răspuns:

Evident sau nici nu ai ce te gindi victoriabanc

| Dobre_Adrian_1968 a răspuns:

Buna Ma Numesc Dobre Adrian Doresc Sa Fac Un Card Daca Ma Puteti Ajuta Va Multumesc Anticipat