| zamfira a întrebat:

Vreau sa imi fac carti de vizita. Mi-e si rusine, merg la intalniri si eu nu am o carte de vizita sa ofer. Nu stiu care sunt cei mai buni furnizori pe print. Voi unde v-ati facut cartile de vizita? Ati fost multumiti de calitatea lor?

7 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Poti sa mergi la diferite librarii unde au asa ceva! Iti vei putea alege singura calitatea lor. Dar stii ca tu poti sa ti le faci cartile de vizita si acasa nu? Eu asa fac! Incearca si tu! Vei avea nevoie doar de foi putin mai tari si cartonate. Nu se va bloca imprimanta cu ele daca stii cum sa ti le alegi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt firme care fac stampile, carti de vizita si printari. Acolo sa cauti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu le faci acasa cu M Office 2007. Le printezi pe hartie cartonata si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau le poti face in locuri specializate pentru asa ceva, care iti ofera o gama mult mai variata de modele de carti de vizita, foarte multe tipuri de cartoane din care iti poti alege si chiar posibilitatea sa iti creeze ei o carte de vizita special pentru tine, cum vrei tu. Am mers si eu la sedii gen "stampile, carti de vizita, etc." si imi aratau maxim 50 de modele din care sa-mi aleg, cu foarte putina libertate de personalizare si putine tipuri de cartoane din care sa-mi aleg. Am cautat pe net si cea la care mi-am facut a fost pe www.enodesign.ro.
Din cate am observat au peste 1000 de modele de carti de vizita si am fost foarte multumit ca in urma discutiilor, livrarea se pare ca este gratuita pentru cel putin 150 de carti de vizita color. Ah, si costa mult mai putin decat mergand la chioscuri unde se fac stampile, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Am inteles ca sunteti interesat de carti de vizita.Eu ma ocup de asa ceva.Creez carti de vizita personalizate. Daca sunteti interesat nu ezitati sa imi trimiteti un email pe adresa liviu_bytza@yahoo.com si acolo o sa va scriu numarul meu de tel pentru a lua legatura cu dumneavoastra.Cu multa stima

| Babusoru_Catalin_1988 a răspuns:

In Bucuresti la Printmakers United, Mihai Bravu 62A, intre Obor si Dimitrov, in Spectrum.

| DesignPeNet a răspuns:

Creez carti de vizita - 100 bucati, o fata, color, hartie 130gr lucioasa, cu tot cu print- pret 80 lei, daca doriti doar grafica 30 lei!