| Udar a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop, am o pusculita si tot ce strang pun acolo. Solutii pentru a strange mai mult sunt?

11 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Poti intra pe www.webmoneyhq.ws asta in caz ca nu esti minor. Acolo gasesti sisteme echivalente la avon, amway, etc. numai partea buna este ca lucrezi de acasa si nu trebuie sa vinzi produse.

| User a răspuns:

Nu prea, a da... muta-te in alta taralaughing

| User a răspuns:

Nu prea,. A, da. muta-te in alta taralaughing

| marius0766545433 a răspuns:

Sigur vrei si un raspuns bun. Am sa ti-l dau eu. Sparge pusculita si investeste banii care ii ai intr-un MLM. Investitia ar fi de doar 1RON pe zi. Ce zici ai 1ron ZILNIC CA SA-L INVESTESTI? www.SuperBani.ws e site-ul potrivit ca sa vezi despre ce e vorba. Iti spun ca in 5 ani ai sa-ti permiti sa-ti iei o masina de 10000 dolari lunar. Da, lunar.Intoarce acea afacere pe toate partile si ai sa vezi ca s-a merita sa investeti acei bani in loc sa-i lasi sa se devalorizeze. O zi frumoasa.

| Bishop a răspuns:

Nu-i mai arunca in stanga si-n dreapta pe lucruri inutile, nu mai cumpara reviste si ziare, bautura si tigari(daca fumezi), concentreaza-te doar pe strictul necesar.

| Chocolate a răspuns:

Cere-le parintilor sa iti dea o suma zilnica stabilita impreuna, daca esti fata fa-te reprezentant avon, ai alocatia...vin sarbatorile, mergi cu colindathinking

| Chocolate a răspuns:

Pastreaza banii primiti pentru scoala, eu asa fac, strang bani pentru excursia la paris cu scoala, am strans deja 25 euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mareste pusculita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te angajezi sau de la mmos nicolae craciun pasti

| naty_3185 a răspuns:

Numai chetui banii aiurea! cumpara doar strictul necesar!

| simo19 a răspuns:

Incearca sa iti rationalizezi foarte bine banii de ex-pune-ti intrebare de ce am aboluta nevoie azi? raspunde-ti obiectiv si apoi o sa vezi ca ti-au ramas destui de multi bani pe care sa-i adaugi in pusculita.