| RibbellaaInk a întrebat:

Vroiam sa m-a ajutati si pe mine cu ceva.happy un coleg de-al meu a fost vara trecuta la carrefour s-a angajat ca sa-si cumpere telefon si tot ce trebuia sa faca era sa se imbrace in costum de danonino si sa faca poze cu niste copii si primea sa zicem 7 milioane pe luna..si m-am gandit sa ma duc si eu da nu stiu unde tot la carrefour as vrea dar nu stiu daca se mai fac din astea daca mai are nevoie de persoane pentru asa ceva sau altceva numai sa fii platit aici in Ploiesti prohova ..imi puteti da vreun sfat?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa stai cu ochii pe ofertele lor de angajare (pe site, de cele mai multe ori, la sectiunea "cariere" sau "angajari"). Cred ca ai mari sanse de angajare in perioada de promotii, evenimente speciale sau de sarbatori.