| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat..Vara trecuta mi-am scapat telefonul pe geam si bineinteles ca s-a stricat ...Ideea este ca am nevoie de un sfat in sensul ca nu stiu cum sa il conving pe tata sa imi cumpere unul sau sa mi-l dea pe al lui (da el are telefon mai frumos si mai performant ca tel. pe care il am eu acum )... FUNDA!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi de ce să ti l dea pe al lui, ca ce chestie? Tu ai avut, ti ai bătut joc de el scăpîndu l pe geam, meriti altul? Evident că nu.