| BaciuFlorin a întrebat:

Ziua buna TPU, am si eu o problema cu multe nelămuriri si as dori sa ma ajutați, am vazut o știre legată de apartamentele de la ANL si m-ar interesa sa achiziționez unul in rate, cu toate nu stiu ce pași ar trebui sa urmez, care sunt criteriile de acordare, daca m-ati putea ajuta cu aceste informații v-as fi recunoscător happy
Zi placuta in continuare

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Informatiile sunt pe net sau prin contactarea unui agent care lucreaza pentru ANL.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut toate informatiile sunt pe site la ei

https://www.anl.ro/ro/locuinte-pentru-tineri/

| J0B0MAT a răspuns:

Din ce știu, trebuie să stai în chirie o anumită perioadă și apoi poți să cumperi apartamentul.

| Sophieka a răspuns:

Multumesc pentru fundita.
Ai reusit?

| AdrianaBacescu a răspuns:

Caută pe net.