| Kilgrave a întrebat:

Buna seara tuturor,
Am de platit o rata la un curs online care se face prin intermediul platformelor EuPlatesc sau Stripe.
Problema-i ca nu ma descurc si este urgent.
As fi recunoscator dar m-ar putea ajuta cineva cu niste informatii!
Multumesc anticipat si o seara placuta in continuare!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna i pe ei sa te ajute nu stim.

| mastadont a răspuns:

Ți-au trimis cei cu care faci cursul factura? Ar trebui să-ți trimită o factură electronică iar aceasta trebuie să conțină un link către pagina de plată. Acolo trebuie să introduci datele cardului și gata.

| Adix232 a răspuns:

Euplatesc din ce stiu e un intermediar de plati, care se face prin card. Deci ai nevoie de card. Pui datele cardului tau acolo pe site unde ai cumparat produsul si platesti.

| Kilgrave explică:

Am card, dar nu inteleg/gasesc cum fac o plata cu cardul.