| User2158996558 a întrebat:

Alăptez și n-am știut și i-am dat mai mult dintr-un singur sân și mi-o rămas mai mic iar celălalt sân e mai mare.Ce trebuie sa fac ca sa devină la aceiași mărime, sa fie la fel? Sau îmi rămâne așa?????❤️

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa alaptezi copilul din ambii sani, ori odata numai dintr-un san, data urmatoare din celalalt san.

| relian a răspuns:

Nu este sinul mai mic, din cauza ce crezi si spui tu aici.Sinul este mai mic, pentru ca asa este el, asa esti tu, un sin mai mare si unul mai mic.
Nu te agita nu e nimic rau, is multe femei care au asa sini inegali.Nu se va face mai mare ori alantu mai mici, indiferrent ce vei face. Poate daca pui silicoane sa ti le faca doctorul la fel, in rest nici o sansa.

Acum depinde si cit de mare este diferenta, daca e asa mica, nu prea sesizabila nu vad de ce sa iti faci probleme.
In plus nici la plaja nu te duci fara sutien, asta daca nu mergi la nudisti, asa ca nu o sa observe nimeni ca ai un sin mai mic. Poate vedea sotul tau, dar odata ce ai deja copil, banui ca nu la deranjat asta la tine, asa ca nu trebuie sa iti faci nici tu griji pentru nimic.

| VoidEternal a răspuns:

laughing Normal că nu rămâne așa.

| Ilovedinero a răspuns:

Sa ii dai din sanul mai mare o perioada pana ajung la aceeasi marime

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Simplu daca copilul nu mai poate ii dai tatalui.