| doareusitpu a întrebat:

Buna as fi foarte recunascator sa imi raspundeti dar doar cei cu cunostinte. as vrea sa ma duc la facultatea de drept, dar actualmente sunt pe 12 si as vrea ceva carti de introducere pentru domeniul ales, dar dupa cum spuneam sa imi raspunda doar cei care stiu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te ajută cărți din anul 1 de faculta de la drept, dar nu de la UB ci de la Titulescu, scrie-mi, și ori îți trimit titlurile ori dacă am timp pot chiar să ți le scanez.
Sau mai bine lasă-mi mail-ul tău și -ți trimit poze.