| MihaelaMariaPopa a întrebat:

Buna dimi, am nevoie de idei pentru felicitari handmade de iarna, craciun, cu diferite motive pe tema asta si cel mai important sa pot incorpora in ele poze cu bebelusi 9/15, nu conteaza marimea felicitarii, fiecare felicitare sa contina o poza....va rog idei e cat se poate de serios si urgent, promit funda mare!

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Asta e super amuzanta http://i.imgur.com/bsquS.jpg

| 1cristian1990 a răspuns:

Eu as face felicitari cu craciunite pentru barbati si cu bebelusi imbracati in mos craciun pentru femei big grin Poti face un fulg de nea din hartie, asa mai mare si nu cu colturi complicate, in centru pui o poza, poti face o stea de craciun ca si felicitare, reprezentand steaua care i-a condus pe magi la Iisus, poti face un brad, o casuta cu hornu fumegand ( daca ai imaginatie), o poza cu un colil care se da cu sania, un bulgare de zapada cu o poza in centru! Normal ca toate ar trebui sa se deschida si in interior sa fie o dedicatie sau cumperi plicuri si pui pe ele imaginile care ti le-am spus!

| 1cristian1990 a răspuns (pentru 1cristian1990):

PS:Ca sa fie mai simplu! Cumperi un plic mai frumos nu din ala de scrisori si lipesti de exemplu o stea mai mare decat plicul cu poza pe ea sau cum vrei tu, poza in plic!

| MihaelaMariaPopa explică (pentru 1cristian1990):

Sunt pentru Spania, aia habar nu au cum arata mos craciun, la ei sunt magii, nu mosul happy clar pentru parintii bebelusilor sunt felicitarile, sora mea este fotograful, eu ii fac felicitarile, deci fara craciunite si alte pornografiihee hee

| 1cristian1990 a răspuns (pentru MihaelaMariaPopa):

Nu sunt pornografii, ce e frumos si lui Dumnezeu ii place big grin
Una e pornografia si una e frumusetea trupului uman! Daca faceti fotografii cred ca faceti diferenta intre fotografii porno si fotografii erotice? Scuze, am deviat de la subiect! Sper ca te-am ajutat cu ideile dinainte!