| DariusAndreidrs a întrebat:

Bună! Sunt clasa a VII și aș vrea să intru la liceul de arte.Imi doresc sa devin designer de interior…Cine imi poate spune pe ce profil pot deveni designer de interior, care ar fi media minimă de admitere și în ce constă probele.VA ROG!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti merge la orice liceu doresti, fiindca designer de interior poti ajunge numai dupa ce faci o facultate de arhitectura si design iar asta se poate face DUPA ce ai terminat liceul si ai luat BAC-ul cu note mari.

| sierra1 a răspuns:

Fă tu asta, media nu mai contează

https://www.uauim.ro/universitatea/

| siriusblack98 a răspuns:

Maxim ajungi zugrav doar cu liceul de arte...