| Anonim7599 a întrebat:

Buna ziua!
Am nevoie de un cadru de carton pentru o lucrare. Nu stiu in ce consta acest cadru sau cum as putea sa il confectionez/ de unde sa il achizitionez. Nu am primit detalii in privinta acestui obiect.
Ati putea sa imi lasati link de la un site sau sa imi spuneti cum sa fac rost de el? De asemenea, daca ar trebui sa il decupez din carton: sa folosesc carton subtire (dinacela pe care se fac proiecte) sau mai gros (carton de la cutii)?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa intrebi profesorul sau coordonatorul de proiect, ce ai de facut, din ce materiale este necesar sa fie facut proiectul, grosimea, dimensiuni samd. Din pacate, noi nu avem de unde stii ce specificatii sunt pentru acea lucrare/proiect si ca atare, nu-ti putem recomanda ceva.