| Hututuc_Alexa_1989 a întrebat:

vreau sa ma mut si am nevoie de niste cutii de carton! Aveti idee de unde as putea sa fac rost de ele?(sa le cumpar) Multumesc

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Mergi la un magazin mai mare, unde sa intrebi o vanzatoare unde-si depoziteaza ambalajele.Eu merg la carefour si ei sunt bucurosi sa scape de ele.Mi-au dat si P-uri de plastic.

| Hututuc_Alexa_1989 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Pai si unde ar trebui sa intreb? la casa?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Hututuc_Alexa_1989):

Bună exact cum a spus Dănuț, mergi la un magazin mare un hypermarket, sau mega image și nu întrebi la casă, ci întrebi pe cei de pe raion, cei care aranjează marfa, și ei au in depozit cutii de cartoane, dar si la chioscul din fața blocului/casei au cutii de carton.

| Hututuc_Alexa_1989 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc mult!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaufland, Carrefour, Real, in general la hypermarket. Am observat ca de la Kaufland se dau mai cu "drag", adica ei chiar le pun intr-o lada dedicata clientilor. happy