| FyTzE a întrebat:

Ce liceu imi recomandati din jud brasov! funda! am media
8!

7 răspunsuri:
| myiau a răspuns:

Emil racovita

| Dan768 a răspuns:

Eu as zice ca un liceu bun si nu chiar asa de greu ar fi MateInfo. Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dan768):

Adica grigore moisil?
Nu intra acolo cu media 8 si sa stii ca nu e atat de usor cum crezi
spui tu, mie imi mananca nervii.

| Dan768 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu am niste prieteni care sunt la liceul ala si au zis ca nu e chiar asa de greu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dan768):

Eu sunt din liceul ALA si iti spun ca nu e atat de usor.
Mai ales cu diriga de info si cu experienta in informatica=0.
Si daca ai mai si intrat cu medie mica salvat de examene(adica cu noroc) e greu sa supravietuiesti.
Si am sentimentul ca nu e prieten/a cu invatatul, iar acolo nu se poate fra sa inveti