| Dennisa23 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa treaca timpul mai repede?

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Poti citi,asculta muzica,viziona filme,vorbi cu prietenii, face curatenie sau mancare, te poti juca cu animalutul tau, daca ai, poti iesi pe afara.

| Dennisa23 explică (pentru Nastia):

Da chiar am un catelus :* mersi mult

| Nastia a răspuns (pentru Dennisa23):

Pentru putin.winking

13 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Citeste. Citeste cat mai mult. Si gaseste-ti cel putin un hobby pozitiv.

| Chαяtreux a răspuns:

Joaca-te ceva, citeste o carte

| RainboyDash a răspuns:

Gasesti ceva interesant de facut si trece timpul mai repede happy

| slowswag a răspuns:

Asculta muzica

Răspuns utilizator avertizat
| JohnnySiPunct a răspuns:

Joci un joc, citesti o carte, iti petreci timpul cu prietenii, vizionezi un film etc!

| ady2427 a răspuns:

Sa astepti sa treaca. daca nu gasesti nimic de facut, gandeste-te ce intrebare tampita ai pus si poate trece mai repede

| Cristea_Cornel_1989 a răspuns:

Te culci sau arunci ceasul pe geam.

| Ioana333333333 a răspuns:

Iti gasesti un hobby, jocuri pe net..filme online sau pe casete la televizor.Eu de cele mai multe ori cand ma plictisesc asscult muzica dupa you tobe la maxim in casti iar timpul trece imediat. Pupic.

| Dennisa23 explică (pentru Ioana333333333):

Iti multumesc frumos:*

| Ioana333333333 a răspuns (pentru Dennisa23):

Oricand iubita:*