| selena_4850 a întrebat:

Cine stie idul lui ionut cercel cine il stie sa ma contacteze la idul filip_mihaela2001

2 răspunsuri:
| Sҝϊττlεs a răspuns:

Văd că ești cu manele pe sistem straight face Trist...
Și vreau să-ți dau un sfat : id-urile pe care uni le postează pe net și spun că sunt ale nu știu cui sunt fake [ adică nu sunt adevărate ]. Vedetele [ nu știu dacă îl pot numi pe el vedetă, dar alt cuvânt n-am găsit] n-au timp de mess pentru că sunt ocupate cu spectacolele etc [ în cazul lui nunțile, botezurile și parangheliile ].

| AndraaP a răspuns (pentru Sҝϊττlεs):

Like happy btw, ar fi dragut sa existe si aici un buton like, ca la fbhappy