| xFluffy a întrebat:

Cum sa devin actor? Am talent si chiar imi doresc asta.

Răspuns Câştigător
| Zapkitu a răspuns:

In primul rand urmezi un liceu de actorie, facultate, te angajezi ca actor, si devi din ce in ce mai mare. Insa nu iti recomand. BAFTA!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a spus cineva - in afara de familie, prieteni - ca ai talent?

| vangaelis a răspuns:

Dai la facultatea de Teatru?

| CMaria21 a răspuns:

Mergi la diverse castinguri si eventual urmezi Facultatea de actorie

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Te poti inscrie la o scoala de arte. depinde in ce clasa esti.

| KiDaAnDrEeA a răspuns (pentru KiDaAnDrEeA):

Sau daca ai terminat scoala, te poti duce la fac. de Teatru happy

| ThePinkPant3r a răspuns:

Fa facultatea de teatru, daca chiar ai talent.

| Qunii a răspuns:

Cu talent! laughing

| mihasiandra a răspuns:

Du-te la Romanii au Talent

| adnana50 a răspuns:

Pai, daca iti spun parinti sau prietenii ca ai talent, nu ii crede, fac asta ca sa nu te jigneasca. Dar daca te admira lumea "necunoscuta" inseamna ca ai talent. Du-te la facultatea de Teatru!