| SerbanAntoniaElena0550 a întrebat:

Draga TPU, imi place moda vestimentara, si am creat multe haine, dar nu sunt la fel ca a le doamnei de desen, imi doresc sa fac cursuri dar nu stiu la cine sa ma duc, cat costa sau sa renunt? Sunt din constanta si astept pareri!

Răspuns Câştigător
| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Un liceu de arte nu costă nimic şi te ajută mai mult de cât cursurile. Încearcă nişte tabere de artă în timpul verii, îşi merită banii şi nu e exagerat de costisitor.

| SerbanAntoniaElena0550 explică (pentru CastraveţiMuraţi):

Nu pot sa merg la liceu ...as vrea sa fac cursuri dar cat costa oare? familia mea nu e asa de bogata... dar imi place sa desenez si nu o sa renunt!

2 răspunsuri:
| Arabadji_Stela_2001 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa renunti. daca iti place ceea ce faci ai incredere in tine pentru ca odata o sa reusesti si vei fi uimita de rezultate.happy