| Ama112 a întrebat:

Hey! Multa lume imi spune ca am talent la desen in creion... ma gandeam sa invat ceva online. Nu stiti vreun sait de invatat sa desenez online gratis?
MERSII:X

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Si eu desenez in creion de cand mă stiu, dar n-ai nevoie de site-uri care sa te invete. Ia o poză cu mama ta, cu un prieten si incearca sa-l desenezi. Tot exersând, vei reusi, mai ales daca spui ca ai talent. Calculatorul te va ajuta sa ai cunostinte in redarea umbrelelor...

2 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Inceraca mai bine cu un profesor. El te poate indruma/explica, iti arata unde gresesti si va putea sa iti aranjeze expozitii.

| Silverlance_Nicole_1992 a răspuns:

Sunt tutoriale si pe youtube happy
multa bafta. eu cu youtube am invatat big grin