| TheDarkSoul a întrebat:

Am niste întrebari, peste doi ani as vrea sa imi cumpar un Audi A7 din 2011-2013. As vrea sa stiu daca merita sa imi mai iau peste doi ani si cam cat va costa luând în considerare faptul ca anul acesta o masina cu un rulaj de maxim 230.000 km costa 17-18 mii de euro.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La banii aia ai un A7 din uk la 30.000 km din 2015. Europenii baga mult tva si par disperati sa scoata bani din masini cu probleme

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ete na. Cauta si tu acum un a7 din 2009 si vezi ce pret are

| sierra1 a răspuns:

Vrei s-o iei peste doi ani?
Repostează intrebarea peste un an și unșpe luni și primesti răspunuri potrivite