| Adrian112adrian998alex897adrian111 a întrebat:

Am și eu o problemă cu un scuter keeway în 2 timpi 49cc și i-am schimbat muzicuța gât admisie carburator,filtru benzină și aer și nu vrea să pornească la rece deloc ușor,șocul funcționează perfect.Reglajele le-am făcut dar am observat ca dacă nu țin reglajele de relantii și aer strânse la maxim nu mai vrea să pornească, așa cu ele la maxim dacă accelerez o ia mai greu dar tot moare la relantii până se încălzește.Nu știu ce să îi mai fac. daca dau filtrul jos și pun mâna în gaura filtrului o ia dar dacă iau mâna moare.In filtru am încercat cu 2 bureți dar nu. Astept păreri

1 răspuns:
| Mihai0101 a răspuns:

Ai incercat sa pui carburatorul original inapoi? Asa am patit si la o drujba