| AvramDenisAndrei a întrebat:

Am un amplificator de 500w in doua iesiri si una dintre ele se aude foarte slab, imi poate spune si mie cineva care este cauza

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incearca sa inversezi rca-urile, daca e aceeasi problema cel mai posibil (urmeaza sa) ai ceva probleme prin ea, asta desigur daca nu ai cumva setat diferit gain-ul fiecarui canal.

| blAster85 a răspuns:

Ori ai probleme cu rca-urile ori cu finalul, desi daca e finalul nu trebuia sa se auda mai deloc, sau probabil sursa de sunet poate avea ceva, incearca baga altceva prin amplificator, si incearca schimba cablul RCA.vezi si setarile balance, fader.

| Sarcopt a răspuns:

Probabil ți se duce finalul