| Neamțu_George_2000 a întrebat:

Am un golf 4 Pacific care nu are boxe si nici speakere pe spate.
Vreau sa stiu daca ii pot pune boxe pe spate direct sau trebuie sa ma uit la casetofon (cel original de golf 4) daca are 4 intrări sau 2.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Boxe si nici speakere...cum e aia nene? Ca sunt acelasi lucru!
Normal ca trebuie sa fie 4, iesiri, nu intrari! Vai de scoala voastra...

| Neamțu_George_2000 explică (pentru K0sti):

Sper sa te simți bine ca pari inteligent, puteai sa ma corectezi si sa imi explici nu sa iti dai aere.

| K0sti a răspuns (pentru Neamțu_George_2000):

La varsta pe care o ai...sa nu poti face o asemanare sau o diferenta intre "boxe si speakere"...e grav! Nu-mi dau aere, doar ma doare mintea cand va vad cat de aerieni sunteti! Platiti net degeba!

| Neamțu_George_2000 explică (pentru K0sti):

Bine ma bucur foarte mult pentru tine, o zi frumoasa

| OldSoul a răspuns:

Boxe si tweetere vrei sa spui.
Ideea e simpla, intai trebuie sa te uiti daca ai cablajul pentru boxe pana-n portierele din spate, e simplu, scoti playerul si te uiti la mufa maro, daca intra 4 fire ai doar pentru boxele fata, daca intra 8 fire ai si pentru boxele din spate, si tot asemenea te uiti si unde intra aceea mufa, daca sunt 4 pini ai doar pentru boxele din fata daca ai 8 pini ai si pentru boxele din spate.

| Neamțu_George_2000 explică (pentru OldSoul):

Mulțumesc frumos, la tweetere ma gandeam de fapt, nu speakere, scuze