| Romtelecom2221211112212 a întrebat:

Am un Passat din 2003.Am casetofonul original si un cd changer.SI as vrea sa stiu de cand e pe CD se aud doar boxele din stanga iar cand dau pe fm/radio merg toate.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns

2 răspunsuri:
| Florian20405 a răspuns:

Ai umblat sau s-a dereglat de la setari.Umbla la "balance" si seteaza sa fie 0.Eu cred ca acolo ar fi problema.
Bafta! big grin

| Romtelecom2221211112212 explică (pentru Florian20405):

Stiu sa umblu la ele si nu e de acolo ....cand e pe cd daca dau sa se auda pe dreapta nu se aude dar cand e pe fm merge